(510) 338-3632
contact@blumoak.com

Vaillant Zeytinburnu Kombi Servisi Telefon


Zeytinburnu Vaillant Kombi Servisi

Zeytinburnu Vaillant zeytinburnu vaillant kombi servisi servisi telefon no : 0506 020 30 48 Zeytinburnu Vaillant Servisi telefon numaramız yukarıda görüldüğü gibidir. Ayrıca bu telefon numarası WhatsApp olarak da servisimiz tarafından kullanılmaktadır. Servisimize ister telefon numaramızı arayarak isterseniz WhatsApp üzerinden mesajlarla ulaşabilirsiniz. Servisimiz kombi klima ve Vaillant ürünler için servis hizmeti vermektedir. Zeytinburnu Vaillant Servisi olarak İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz. Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat servisimizin telefonlarını bakıyor durumdadır..


Zeytinburnu Vaillant Klima Servisi Telefon

zeytinburnu vaillant servisi Kombi Bacaları’nın temizlenmesi montajı arızası tamiri. Zeytinburnu Vaillant Servisi olarak hizmetlerimiz şu şekilde bulunmaktadır. Kombi su vanalarının gerekli tamiri. Kombi kart tamiri veya yeni kartın montajı. Kombi fanının görevini yerine getirememesi yanma odasında oksijeni alamaması ve bacadan gazı atamaması.. Kombilerin sıcak ısı vermemesi . Kombilerin kartlarında meydana gelen arızalar arızaların giderilmesi. Vaillant kombiler için arıza kodlarının düzeltilmesi. Kombi pompasının görevini yerine getirememesi nedeniyle eşanjör de ısınan suyun dolaşıma girememesi nedeniyle ısının oluşmaması. Kombi eşanjör arızaları Kombi Elektrik aksamında yaşanan arızalar.


Vaillant Zeytinburnu Servisi Telefon

Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Servisimiz Resmi ve Dini Bayramlarda ayrıca yeni yılın ilk günü de 7/24 Hizmet vermektedir.. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.


Zeytinburnu Vaillant Klima Servisi Telefon

Vaillant kombiler hermetik ve yoğuşmalı olarak iki adettir. Yoğuşmalı kombiler ise az gaz kullanarak daha çok ısı veren Kombi çeşitleridir. Hermetik kombiler yoğuşmalı kombilere oranla daha ucuz fakat işlevleri açısından daha fazla doğal gaz yakıtı tüketen Kombi lerdir. Yoğuşmalı kombilerde ve Hermetik kombilerde Kombi parçaları şu şekildedir pompa ana eşanjör sıcak su eşanjörü akış şalteri gaz valfi elektronik kart limit termostat doldurma musluğu genleşme tankı duyurular Akış şalteri üç yollu Switch.

Leave A Comment