(510) 338-3632
contact@blumoak.com

Vaillant Kombi Servisi Kartal


kartal vaillant kombi servisi

Bu durumlar Kartal Vaillant Kombi Servisi aşıldığında Vaillant kombi dizdeki arızayı gidermek için Evinize gelmek üzere yola çıkan ustalarımız Öncelikle sizi yarım saat önce telefonla arayarak müsaitlik durumunuz konusunda sizden bilgi alır. Ustalarımız evinize geldiğimde Öncelikle kombiniz de yaşadığınız problemleri sizden dinlerler kombinizi kontrol ederler gerekli yapılması gereken tamir-bakım gibi durumlar var ise sizi bilgilendirir. Eğer evinizde Müsaitseniz ustalarımız yola çıkarlar ve en geç Yarım saat içerisinde servisinize gelirler. Kartal bölgesinde bazı durumlarda trafik problemleri veya sizden önce servis hizmeti alan müşterimizin servisindeki son durum Evinize en yakın sürede ulaşmamızı sağlayan zamansal süreçleri vermektedir. Kartal Vaillant kombi servisimiz Evinize en yakın sürede ulaşmak için çalışmaktadır.


vaillant kombi arızaları nelerdir

Her yıl kombilerin bakımının Kartal Vaillant Servisi yapılması kombilerin daha az yakıt tüketmesi nedeniyle önemlidir. Vaillant kombilerin ihtiyaç duyduğu bakım petek temizliği gibi hizmetler verilmektedir. Ayrıca kombiler yaz aylarında düşük kış aylarında yoğun çalıştırıldığı için 7/24 çalışan makinelerdir.. İstanbul Kartal ilçesinde oturan Atalar Mahallesi’nde Esentepe Mahallesi’nde Orhantepe Mahallesi’nde Kartal Mahallesi’nde Soğanlık Mahallesi’nde Topselvi Mahallesi’nde ya da Uğur Mumcu Mahallesi’nde ya da Yakacık Mahallesi’nde oturuyor iseniz Kartal Vaillant kombi servisimiz size hizmet verecektir. İşte bu durumda aynı yedek parça ile ilgili yaşadığınız problemde ücretsiz olarak hizmet alacaksınız. Kartal Vaillant Servisi Çalışma Alanlarımız konusuna gelirsek.


vaillant kombi arızaları

Fakat bazı durumlarda Örneğin geç saatlerde ararsanız aynı gün servisi açılabileceği gibi aynı gün servisi aç alamayıp ertesi gün için servis kaydı açılır. Öncelikle telefon ettiğimizde müşteri temsilcimiz Vaillant kombinin izle ilgili yaşadığınız problemi sizden dinleyecek. Bu bilgilerle birlikte Vaillant kombinizde meydana gelen arıza ile ilgili genel bilgi ve Ride ustalarımız aile etmek üzere müşteri temsilcimiz sizlerden alacaktır.. Vaillant kombi arızaları için eğer Kartal bölgesinde ikamet ediyor iseniz Kartal Vaillant Kombi Servisi numaramızı arayabilirsiniz. Servis kaydı açma işlemi için müşteri temsilcimiz sizden servisin açılacağı isim soyisim kullanımda olduğunuz ve ulaşılabilecek bir telefon numarası Bulunduğunuz adres bilgileri de sizden alacaktır. Ardından Bu problem ile ilgili neler yapabileceğimiz servis gerekiyorsa servis hizmeti açılacaktır. Müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşmede Eğer servis hizmeti gerekiyor ise genel olarak aynı gün servis hizmeti verilmektedir. Numaramızı aradığınızda müşteri temsilcimiz size hizmet verecektir.


vaillant kombi sıcak su arızaları

İleride aynı problemle ilgili yaşadığınız sıkıntılar da size bırakılan servis formunu bularak üzerindeki numarayı arayarak müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer size yapılan hizmet de değişen yedek parça ile ilgili tekrar fren bir problem yaşarsanız sizin hizmet verildiği sürede değişen yedek parçanın bizim tarafımızdan değişmesi durumunda aynı yedek parçanın bir yıl garantisi olduğunu belirtmek isteriz..


vaillant kombi arızaları kodları

Ustalarımız ayrılmadan önce size servisle ilgili bir servis formu bırakacak ve bu servis formu üzerinde firmamızda ilgili telefon numaraları dahil Bilgiler mevcut olacaktır.. Bazı durumlarda Vaillant kombilerin atölyeye alınmaları ve atölyede testlerinin yapılması gerekebilir. Bu durumlarda da yine ustalarımız ne zaman yedek parçanın ele geçireceği tamiri montajını Ne zaman biteceği ne zaman size teslim edileceği ile ilgili bilgi vereceklerdir. Bununla birlikte Eğer ücrete Tabii bir durum olursa ne kadar ücret olacağı yedek parça ihtiyacınız olup olmayacağı konusunda da size bilgi vereceklerdir. Bu bilgilendirmenin ardından Eğer uygun görürseniz tamir bakım işleminiz gerçekleştirilir Eğer uygun görmezseniz ustalarımız servis ücreti alarak bir sonraki servis için harekete geçerler. Yahut farklı bir durum nedeniyle yedek parça mısın özel bir Vaillant kombi ise eski bir kombi ise de parçası ustalarımız ile birlikte gelmemiş ise yedek parçanın temini için bir süre verilebilir.

devam

Leave A Comment