(510) 338-3632
contact@blumoak.com

Vaillant Kombi Sarıyer


Sarıyer Vaillant Kombi Servisi

. Kış ayları vaillant servis sarıyer yani Aralık Ocak Şubat gibi aylarda hava oldukça soğuk olur. Özellikle her yıl kombilerin bakımını yaptırılması önemlidir. Yoğun şekilde çalışan kombiler genel olarak çeşitli arızalara neden olur. Havanın soğuk olması nedeniyle kombiler daha yoğun bir şekilde çalıştırılır. Özellikle kış aylarından önce eylül ekim ve kasım aylarında yoğun bir şekilde kombi bakımlarının yapılması gerekir.


Kombi Yedek Parçaları

Sarıyer’de bulunan Vaillant yetkili servisi değiliz. Sarıyer sarıyer vaillant servisi bölgesinde Vaillant teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz.. İstanbul ili genelinde Özellikle de Sarıyer ilçesinin tamamında çalışan servisimiz 0 506 0 20 30 48 numaralı telefon hattı da sizlere hizmet vermektedir. Bu soğuk Kış gününde Eğer kombin izle aarıza yaşıyorsanız Sarıyer Vaillant servisini arayabilirsiniz. Özellikle WhatsApp üzerinden mesaj yollayarak da bize ulaşabilirsiniz.


Kombi Yedek Parçaları

Akış şalteri akış tribünü ana eşanjör ateşleme trafosu bar göstergesi basınç sensörü devirdaim pompa motoru diyafram contası doldurma musluğu düğme elektronik kart anakart yere geçer emniyet ventili fan motoru gaz valfi genleşme tankı hava prosestatı kombi baca seti termostat eşanjör regülatör sensör üç yollu motorlar 3 yollu tamir takımı 3 yollu vana gibi birçok parçadan oluşur.. Sarıyer Vaillant kombi bakımı ne kadar sorusunun yanıtı müşteri temsilcilerimiz tarafından size verilecektir. Vaillant kombilerde bulunan birçok parçadan bazıları şunlardır. Kombi bakımında uygun fiyata yapıyoruz.


Sarıyer Vaillant Servisi

Kombilerin bu arızalarını daha gelmeden öncesinde onarmak için Kombi Bakımlarını her yıl yapılması gerekir. Genleşme tankı kontrol edilir. Kombide gerekli parçalar temizlenir. Üç yollu vana elektronik kart su alma vanası gibi birçok Vaillant kombi yedek parçası kontrol edilir temizlenir ve bakımı yapılır.. Kombi bakımlarında kombinin İçerisi parçalarının çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Sarıyer Vaillant Servisi olarak kombi bakımı hizmeti isterseniz servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

daha fazlası için tıklayın

Leave A Comment