(510) 338-3632
contact@blumoak.com

Sultan Beyli Vaillant Klima Kombi Servisi


Sultanbeyli Vaillant Servisi çalışma saatleri

Ustalarımız servisinize Gelmeden yarım saat sultanbeyli vaillant servisi önce sizi arayarak müsaitlik durumunuzu öğrenecektir.. Servisiniz açılmakla birlikte isim soyisim adres Bilginiz Bununla birlikte Vaillant marka kombi veya klimanız da yaşadığınız problem değil de ufak bilgileri müşteri temsilcimiz servis kayıt bilgisi olarak ustalarımıza ulaştırmaktadır. Telefon numaramızdan müşteri temsilcimize ulaşarak servis hizmeti isteyebilirsiniz.


Sultanbeyli Vaillant Servisi çalışma saatleri

Sultanbeyli bölgesinde hizmet veren Sultanbeyli Vaillant Servisi olarak hizmet vermek adına telefonlarınızı beklemekteyiz. Eğer Yedek parçanız da problem varsa ve yedek parça hizmeti aldıysanız aynı yedek parçanın ileride yaratacağı bir sorun için tekrar size bırakılan servis formu üzerindeki numaramızı arayarak servis hizmeti alabilirsiniz Üstelik ücretsiz. Sağlıklı mutlu arızasız hatasız günler dileriz. edek parça ihtiyaçları Doğan müşterilerimiz bilmeleri gerekir ki yedek parçalarımız 1 yıl garantilidir. Ayrıca Unutmamak gerekir ki kombiler ve klimalar her yıl düzenli olarak bakım yapılmalıdır..


Sultanbeyli Vaillant Servisi çalışma saatleri

Müşteri temsilcilerimize 7/24 telefonlara bakmak da birlikte ustalarımız resmi tatiller Ayrıca dini tatiller olmak üzere yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında hizmet vermektedir. Özellikle kış aylarında kombi kullanımı yoğun bir şekilde artmaktadır. Vaillant kombilerde meydana gelen arızalar Eğer giderilemeyecek duruma geldiyse servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. . Bu yoğun kullanım nedeniyle kombiler yaz aylarında düşük kullanım kış aylarında yoğun kullanım nedeniyle makinalar çeşitli tamir bakım ihtiyaçları doğabilir.


Sultanbeyli Vaillant servisi

Eğer servis hizmeti aynı gün akşam saatlerinde açılırsa ertesi günü için servis hizmeti alabilirsiniz. Kombi bakımı klima bakımı petek temizliği gibi hizmetleri kış aylarından önce petek temizliği kombi bakımı yaz aylarından önce ise klima bakımı gibi gaz dolumu gibi hizmetleri önceden kestirerek müşteri temsilcilerimizi arayarak hizmet almanız önerilir daha sonra çıkması muhtemel olan arızalarında bu nedenle bu şekilde önüne geçmiş oluruz. Ustalarımız da dediğimiz gibi sabah 7 ile 22 saatleri arasında size hizmet vermektedir. Servisimiz müşteri temsilcilerimizi 7/24 telefon numaranızı arayarak ulaşabilirsiniz. Fakat Gün Ortası akşama doğru sabah gibi aradığınızda ustalarımız aynı gün içerisinde size servis hizmeti sunacaktır Hayırlı ve mutlu günler dileriz.. Yapılan bu bakımlar arızaları önlediği gibi ekonomik olarak da faturalarınızı yansıyacak ve ödediğiniz doğalgaz faturaları ve elektrik faturaları düşecektir.


Sultanbeyli Vaillant Servisi çalışma saatleri

Ustalarımız evinize geldiğinde Öncelikle sizlerin şikayetlerini dinleyecek Vaillant kombiniz ve ilgili arıza durumu varsa arızalı ile ilgili bilgi alacak bakın ihtiyacınız varsa bunu değerlendirecek Bunun dışında petek temizliği gibi ekstra hizmetlerimizde bulunmaktadır bunlarla ilgili arzularınız varsa bunları ustalarımız gerçekleştirecektir. Özellikle kış aylarında genel olarak ihtiyaç kombi arızaları olmaktadır.. Müsaitlik durumun dayısı ustalarımız en yakın zamanda Yarım saat içerisinde veya en geç 45 dakika içerisinde servisinize gelerek size hizmet vermeye başlayacaktır. Eğer yaz aylarında ihtiyacınız olan klima ile ilgili probleminiz varsa Örneğin gaz dolumu istiyorsanız ya da klima bakımı yaptırmak istiyorsanız yine ustalarımız size hizmet verecektir.


Sultanbeyli Vaillant servisi

Kombi kullanımı tam olarak bilmeyen müşterilerimiz olduğu zaman özellikle çoğunlukla sorun su barının yeterli seviyeye çıkartılmalıdır. Eğer herhangi bir sonuç alamazsanız kombinizi tekrar kapatıp tekrar açmanızı ve ardından tekrar kombi resetleme işlemini gerçekleştirmenizi öneriyoruz.. Su bardağı ayarladığınız zaman hala kombinizi de çalışma yoksa ve kırmızı yanıyor ise Öncelikle kombinizi resetleyin kombi reset düğmesi de yine kombinizin üzerinde bulunmaktadır. Kombinizi resetlemek için 3 saniye bekle etmeniz yeterli olacaktır. Bu durumda iseniz kombinizin alt kısmında bulunan su basıncı ayarlama vanasından kombinize su alarak göstergeyi takip edin de bir buçuğa geldiği zaman su doldurmayı bırakın. Eğer su bari derecesi 0 oldu ise kombiniz bir süre sonra hata verecektir. Vaillant kombilerde sağ alt kısmında olan gösterge de su bari kısmını kontrol ederek sıfırı üstünde Ortalama 1,5 seviyesinde olmasına dikkat ediniz.

Leave A Comment