(510) 338-3632
contact@blumoak.com

Sarıyer Vaillant Servis


Kombi Yedek Parçaları

Kombi sarıyer vaillant servisi bakımında uygun fiyata yapıyoruz. Sarıyer Vaillant kombi bakımı ne kadar sorusunun yanıtı müşteri temsilcilerimiz tarafından size verilecektir. Vaillant kombilerde bulunan birçok parçadan bazıları şunlardır. Akış şalteri akış tribünü ana eşanjör ateşleme trafosu bar göstergesi basınç sensörü devirdaim pompa motoru diyafram contası doldurma musluğu düğme elektronik kart anakart yere geçer emniyet ventili fan motoru gaz valfi genleşme tankı hava prosestatı kombi baca seti termostat eşanjör regülatör sensör üç yollu motorlar 3 yollu tamir takımı 3 yollu vana gibi birçok parçadan oluşur..


Vaillant Kombi Servisi Sarıyer

Özellikle WhatsApp üzerinden mesaj yollayarak da bize ulaşabilirsiniz. Sarıyer’de bulunan Vaillant yetkili servisi değiliz. Sarıyer bölgesinde Vaillant teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz.. İstanbul ili genelinde Özellikle de Sarıyer ilçesinin tamamında çalışan servisimiz 0 506 0 20 30 48 numaralı telefon hattı da sizlere hizmet vermektedir. Bu soğuk Kış gününde Eğer kombin izle aarıza yaşıyorsanız Sarıyer Vaillant servisini arayabilirsiniz.


Sarıyer Vaillant Servisi

Özellikle kış aylarından önce eylül ekim ve kasım aylarında yoğun bir şekilde kombi bakımlarının yapılması gerekir. Özellikle her yıl kombilerin bakımını yaptırılması önemlidir. Yoğun şekilde çalışan kombiler genel olarak çeşitli arızalara neden olur. . Kış ayları yani Aralık Ocak Şubat gibi aylarda hava oldukça soğuk olur. Havanın soğuk olması nedeniyle kombiler daha yoğun bir şekilde çalıştırılır.

Sarıyerde Kombi Servisi için tıklayın

Leave A Comment