(510) 338-3632
contact@blumoak.com

News

Vaillant Yetkili Servisi Ümraniye


Ümraniye Vaillant Servisi

Bayram durumlarında yedek hizmet veren ümraniye vaillant kombi servisi arkadaşlarımız servisinize geleceklerdir.. Ümraniye Vaillant Servisi olarak çalışma saatleri 7/24 telefon hizmeti Müşteri temsilcilerimiz tarafından size sunulmaktadır. Servis hizmetlerimizi sabah 7 ile 22 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ümraniye Vaillant Servisi resmi bayramlarda dini bayramlarda yılbaşı gibi özel bayramların tamamında hizmet vermektedir.


Vaillant Yetkili Kombi Servisi Ümraniye

vaillant yetkili servisi ümraniye Bu bilgiler müşteri temsilcimiz yılın 365 gün 7 gün 24 Saat olmak üzere Telefon desteği sunmaktadır. Müşteri temsilcimiz Öncelikle sizin aracınızla ilgili sizden bilgi alır Eğer servis yönlendirmesi gerekiyor ise Bilgilerinizi alır. Müşteri temsilcilerimiz ve sahada çalışan ustalarımız olmak üzere iki türlü çalışma sistemimiz bulunmakta. . Sahadaki teknik ekibimiz ise yılın 365 günü resmi iyi bayramlar dahil Dini bayramlarımız dahil yılbaşı gibi günlerde dahil sabah 7 ile 22 saatleri arasında sahada hizmet veriyor. Müşteri temsilcilerimiz size telefon desteği sunmakta ve servisimizi müşteri temsilcimiz üzerinden açmaktasınız. Bu bilgiler isim soyisim telefon numarası ve yaşadığınız problem ile ilgili ufak detaylar. Ekiplerimiz ikiye ayrılır.


Ümraniye Vaillant Yetkili Kombi Servisi

Kombilerde meydana gelen arızalar dan birkaçı şöyledir.. Ümraniye Vaillant Servisi İstanbul’un Ümraniye ilçesinde 0506 0 20 30 48 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz servis hizmeti alabileceğiniz servisimiz. Vaillant model kombilerVaillant model klimalar uzun süre çalıştıklarında bakım arıza tamir gibi ihtiyaçlar doğabilir. Bu durumlarda servisimiz aranarak hizmet alınabilir. Kombilerin yoğun şekilde çalıştırılması kombilerin bazı arızalarını ortaya çıkmasına neden olur. Kış aylarında soğuk nedeniyle kombiler yoğun bir şekilde çalıştırılır.


Ümraniye Vaillant Servisi

Kombi kartlarının bozulması. Kombinin peteklere sıcak su iletmemesi üç yollu vana da meydana gelen arızalar Genleşme tankının çalışmaması. Benzeri birçok problem de Vaillant Kombi Servisi olarak ya da Vaillant klima servisi olarak Başakşehir’in tüm mahallelerinde size hizmet veren servisiz.. Kombi su alma musluğunun çalışması bozulması. Ayrıca kombinin montajı. Servisimiz Vaillant kombilerde meydana gelen arızaların giderilmesi arızaların petek temizliği kombi bakımı klima bakımı klima gaz dolumu klima su damlatma sorunu klima soğuk üfleme sorunu Kombi bacasında yaşanan arıza. Kombinin sürekli su alması gibi problemler. Kombi Kombi kartlarının böceklenmesi.


Vaillant Yetkili Servis Ümraniye

Tekrar başa Tıp reset tuşuna tekrar 3 saniye basarak kombinizi çalışır hale getirebilirsiniz. Eğer bunların tamamı çözümlü Olmadıysa servisini arayarak hizmet alabilirsiniz.. Eğer reset ve çözüm olmuyorsa kombinizin tekrar yeniden başlatılması gerekiyor. Bu durumdan su basıncı ayarının bir buçuk ortalamasına çıkartılması gerekmektedir. Vaillant kombilerin gerekli su basınç ayarı yapılmaz ise Vaillant kombi su bari sıfıra düşmüş ise Vaillant kombi arıza verir. Basınç bir buçuğa çıkartıldıktan sonra eğer hala çalışmıyorsa kombiniz reset atılarak çalışır hale getirilir.

Yetkili Ümraniye Kombi Servisi

April Events Calendar

April 2017 Calendar

Join Us at Hempcon’s 3-Day Reggae Fest

image

The 4/20 Countdown Is On!

image

March Events Calendar [UPDATED!]

March 2017 Calendar(2)

(click to enlarge)

Monday 2/27 — Satori Chocolates

This Monday, Feb 27th — Swing by for a Satori Chocolates demo from 4-7pm !

February Events Calendar

February 2017 Calendar

New: Take The Express Lane

Know what you need? No time for a chat? We’re now offering an Express Lane for patients who don’t need to browse the menu or consult with our Budtenders. If you know exactly what you what you’re picking up from Blum, take the Express Lane and keep your day moving quickly!

Patient Referral Bonus

Now at Blum, we are offering existing patients a Premium Pre-Roll ($10) when they visit with a new, registered patient who is not already a patient at Blum. The new patient will also get the new patient special, their choice of a $5 pre-roll or edible.

2/10: Halfway To 4/20 Party

16179097_889047167865032_5953311315742887629_o

More details at Facebook