(510) 338-3632
contact@blumoak.com

Fati Vaillant Servisi Telefon


Vaillant Fatih Servisi Telefon

Müşteri temsilcimiz sizinle Fatih Vaillant servisi Vaillant kombin izle ya daVaillant klimanız da meydana gelmiş olan arızanın durumunu soracaktır ya daVaillant kombinize bakım isteğiniz varsa bakım isteği ile ilgili size bilgi verecek Eğer bakımla ilgili Usta isterseniz ustalarımız a sizinle ilgili servis bilgisi aktarılacaktır. Eğer Vaillant klimanız ile ilgili bakım hizmeti istiyor iseniz aynı şekilde müşteri temsilcimiz sizden servis bilgilerini alarak ustalarımız o ulaştıracaktır. Servis numaranızı aradığınızda müşteri temsilcimiz sizinle servis bilgilerini aldıktan sonra ustalarımız da bu bilgileri ulaştırır. .


Vaillant Fatih Servisi Telefon

Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Fatih Vaillant Servisi olarak çalışma saatlerimiz müşteri temsilcilerimize hizmet eden telefonda bulunan müşteri temsilcilerimiz günün 24 saati sizlere telefon desteği ile hizmet vermektedir. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız. Müşteri temsilcilerimize 0506 0 20 30 48 nolu Numaradan ulaşabilirsiniz.. Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır.


Fatih Vaillant Klima servisi

Fatih Vaillant Servisi olarak telefon numaramız 0506 0 20 30 48 numarasıdır. Vaillant kombilerin bakım ihtiyaçları servisler tarafından karşılanmaktadır. Vaillant marka ürünlerin çoğunluğu kombi ve Vaillant klimalardan oluşmaktadır. Fatih Vaillant Servisi olarak İstanbul’un güzide ilçesi Fatih ilçesinin bütün semtlerinde hizmet vermekteyiz. Vaillant kombiler için bakım hizmeti ya da kombi tamiri petek temizliği Vaillant kombi arıza kodlarının çözümü gibi birçok konuda sizlere hizmet vermekteyiz.. Vaillant kombi ve klimalar Belirli zaman aralıklarında bakım ihtiyaçları duyarlar. Ayrıca ustalarımız 7 gün sabah 7 ile 22 saatleri arasında sizlere sahada hizmet vermektedir. Bu telefon numarasını 7/24 ulaşabilirsiniz.


Fatih Vaillant Servisi çalışma saatleri

Fatih Vaillant Servisi olarak yetkili servis değiliz. Garantili cihazlar sadece Fatih Vaillant yetkili servisi tarafından yapılabilir. Bazı durumlarda ise Vaillant kombilerin sökülüp atölyeye götürülmesi ve atölyede çeşitli testlerden geçirilmesi çalışır duruma getirilerek evinize size çalışır durumda Vaillant kombilerin teslimi yapılır. Servisimiz sadece garantisi dolmuş Vaillant kombilerin veya Vaillant klimaların arıza tamir bakım petek temizliği gibi arıza kodlarını düzeltilmesi gibi sorunlar da yardımcı olabilir.. Fatih Vaillant Servisi bir özel servistir. Servisimiz garantili ürünler için servis hizmeti verememektedir. Eğer atölyeye alınmışVaillant kombisi ile ilgili ne zaman montajla yapılacağı konusunda soru sorarsanız müşteri temsilcilerimiz ya da size bırakılan servis formu üzerindeki numarayı arayarak atölyedeki ustalarımız dan kombinizin teslimat tarihini öğrenebilirsiniz.


Vaillant Fatih Servisi Telefon

Ustalarımız Bulunduğunuz gün eğer ellerinde yedek yedek parça bulunuyorsa ve evinizde Tamir ihtiyacı giderilebilir ise evinizde Tamir işlemini gerçekleştirecektir. Fakat bazı durumlarda Vaillant kombilerin bozulan parçaların ustaların yanında bulunmaması Vaillant kombilerin eski olması nedeniyle yedek parçalarının az bulunması ya da elinde bulunmayan yedek parça için yeni yedek parça temini için ustalarım sizden süre isteyebilir..


Fatih Vaillant servisi Telefon

Eğer servis açtır duysanız arızanın tamirinin yaptırmak istiyor iseniz ve ustalarımız gelerek arızanın tamirine başladıysa belirli durumlar ortaya çıkabilir.. Müşteri temsilcimiz sizinle en iyi diyalog kurarak ustalarımız a evinize gelmeden önce ön bilgileri sağlayan kişidir. Servis ücretimiz müşteri temsilcimizle yaptığınız görüşmede müşteri temsilcimiz tarafından size iletilecektir. Fakat eğer servisi bizi çağırdı insanız ustalarımız evinize geldiyse ve herhangi bir işlem yapılmasını istemezseniz servis ücretimiz bulunmaktadır.


Fatih Vaillant servisi

Ustalarımız evinize evinize geldiğinde Öncelikle sizlerin şikayetlerini isteklerini dileklerini dinler. Fatih ilçesinde hizmet veren Fatih vaillant klima servisimiz için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Vaillant kombilerde yaşanan bazı yedek parçaların arızası Vaillant kombilerin anakartlarının bozulması veya anakartlarının Tamir ihtiyacı varsa tamiri.. İsteklerinize uygun olarak Vaillant kombi ya da Vaillant klima hızla ilgili işlem gerçekleştirilmek üzere başlanır. Ustalarımız evinize gelmeden önce yarım saat önce sizi arayarak evinizin müsait olup olmadığı ile ilgili sizden bilgi alır eğer uygunsanız ustalarımız evinize gelerek servis hizmeti başlar.

Leave A Comment